fbpx

Universe Orchestra

Universe Symphony Orchestra

Koncerti

AKCIJA -20%
20% ATLAIDE (tikai līdz 5.JŪNIJA)
PROMO KODS «HITI20»

5. Jūlijā - VISI HITI

Jūrmala

€ 25-85

Universe Symphony Orchestra

Pasaules mūzikas šedevri!

Leģendārie hiti ar

Universe Simfonisko orķestri!

Play Video
Universe Orchestra

VISI HITI
Pasaules mūzikas šedevri!

Leģendārie hiti ar Simfonisko orķestri «Universe Orchestra»
Svētku koncerts. Būs grandiozi, pārsteidzoši, skaisti!

Koncertprogrammā ietilpst vislabākos un miljon klausītāju iecienītos hitus, kas kļuvuši par pasaules mūzikas šedevriem, skanēs unikālas aranžijas mūsdienīgā stilā un melodijas ļaus klausītajiem baudīt spilgtas un neaizmirstamas emocijas.

- Queen
- Hans Zimmer
- Scorpions
- Ennio Morricone
- Metallica
- Ramin Djawadi
- Nirvana
- Deep Purple
- Europe
- Rammstein
- Led Zeppelin
un daudzi citi

Instrumentu spēcīgs skaņojums, profesionālo mūziķu apbrīnojama enerģētika, oriģināls apgaismojums un efekti ļaus izbaudīt leģendāro hitu maģiska valdzinājuma neaizmirstamo gaisotni.

Šis oriģinālais un īpašais šovs, kas iekarojis klausītājus visā pasaulē un izraisījis iespaidīgo rezonansi Eiropas publikas vidū, kur orķestra priekšnesumu sagaidīja neticama veiksme.

Ikviens «Universe Orchestra» koncerts, ikviens priekšnesums ir īstie svētki, ažiotāža un emocijas, kas pārņem zālē visus klausītājus.

Universe Orchestra

Our events

Universe Symphony Orchestra

Atneškite laimę per garsą.

Orķestris pastāvīgi dodas turnejās un uzstājas dažādās pasaules valstīs labākajās koncertu vietās, kas sniedz lieliskas iespējas nepārtrauktai profesionālai izaugsmei un izpildītājmākslai. Līdzās mūziķiem un izpildītājiem orķestrī strādā profesionāla menedžeru, organizatoru, skaņu un gaismu meistaru komanda, kā arī tehniskais personāls.

Katra orķestra dalībnieka labi koordinētais sistemātiskais un profesionālais darbs ļauj sasniegt kvalitatīvus un cienīgus rezultātus, ko Universe simfoniskais orķestris vienmēr ir gatavs dāvāt saviem mīļajiem klausītājiem.

Universe Symphony Orchestra

Koncerti

5. Jūlijā - VISI HITI

Jūrmala

€ 25-85

Scroll to Top