fbpx

Akcija!
KAINOS SUMAŽINTOS 20%
Iki liepos 25 d.

KONCERTS

PALANGA

Koncertų Salė

8 August

19:00

Bilieto Kaina

€ 39-50

SIMFONINIS ORKESTRAS IR CHORAS

Pasaulio muzikos šedevrai!

Legendiniai hitai su simfoniniu

orkestru «UNIVERSE ORCHESTRA»

– HANS ZIMMER –
– ENNIO MORRICONE –
– JOHN WILLIAMS –
– TITANIC –
– MARVEL –
– HARRY POTTER –
– PIRATES OF THE CARIBBEAN –
– INTERSTELLAR –
– GAME OF THRONES –
– PROFESSIONAL –
– SCHINDLER´S LIST –
– THE DARK KNIGHT –
– LOVE STORY –
– ROMEO & JULIET –
ir daugelis kitų

NEW SHOW 2024

Legendiniai hitai su simfoniniu orkestru
«Universe Orchestra»

Koncerto programoje geriausi legendiniai hitai, kuriuos myli milijonai klausytojų ir kurie tapo pasaulio muzikos šedevrais, jie skambės unikaliomis šiuolaikinio stiliaus aranžuotėmis ir leis klausytojams pasigėrėti ryškiomis ir nepamirštamomis emocijomis.

Galingas instrumentų skambesys, neįtikėtina profesionalių muzikantų energija, originalus apšvietimas ir efektai leis pasinerti į nepamirštamą legendinių hitų magijos atmosferą.

Tai originalus ir atmosferiškas šou, sužavėjęs žiūrovus visame pasaulyje, sukėlęs didžiulį rezonansą tarp Europos žiūrovų, kur orkestro pasirodymas buvo sutiktas stulbinančia sėkme.

Kiekvienas koncertas, kiekvienas «Universe Orchestra» orkestro pasirodymas – tai tikra šventė, polėkis ir emocijos, kurios įkrauna visus salėje esančius žiūrovus.

Universe Orchestra

Simfoninis Visatos Orkestras yra elito ansamblis, sudarytas iš daugiatautinių virtuozų, kiekvienas iš kurių yra apdovanotas daugybe apdovanojimų už savo solinius pasiekimus. Muzikantai atvyksta iš įvairių Europos kampelių, sujungdami savo išskirtinius talentus įvairiose vietose keliose šalyse, kad pasirengtų būsimoms koncertams.

Orkestro vystymosi centre yra dinamiška sinergija su žinomais solistais ir dirigentais. Šis bendradarbiavimas tarnauja kaip pagrindas turtingai koncertų programų įvairovei, apimančiai įvairius stilius ir žanrus. Mūsų muzikantai dažnai atlieka dvigubus vaidmenis – jie pasirodo tiek kaip solistai, tiek kaip neatskiriamos įvairių orkestro ansamblių dalys, suteikdami kiekvienam pasirodymui įkvepiančią ir energingą jausmą.

Mūsų koncertų lankytojai nėra tik žiūrovai – jie yra mūsų išplėstinė šeima. Lankantis Visatos Orkestro koncerte, tai nėra tik renginys – tai patirtis, kuri paverčia atsitiktinius klausytojus į gyvenimo šalininkus.

Turėdami tokį patį įvairų repertuarą kaip ir mūsų ansamblis, Orkestras įgudusiai juda muzikos peizažais, pradedant nuo laiko patikrintų klasikinių kompozicijų iki šiuolaikinių naujos eros kūrinių. Mūsų stiprus muzikantų, instrumentų ir techninių gebėjimų sąstatas leidžia mums užtikrinti unikalią auditorijos patirtį, kuri peržengia žanrų ribas

The Symphony Universe Orchestra doesn’t just play, we resonate across global stages at premier concert venues, fostering an unparalleled avenue for relentless artistic and professional evolution. Our symphonic brilliance is not an act of chance, it’s a choreographed masterpiece made possible by our dedicated ensemble of managers, technical wizards, and sound and lighting maestros.

Unwavering professionalism and precise coordination are the bedrocks of our ensemble. The fruits of our labor aren’t just performances, they’re sonic tapestries we gift to our cherished audience, woven with skill, passion, and an unwavering commitment to excellence.

Show Must Go On

Harry Potter

Nothing Else Matters

A Comme Amour

Interstellar

Schindler's List

Universe Orchestra

Universe Orchestra 2024

Scroll to Top
Scroll to Top