fbpx

Akcija!
Cenas samazinātas par 20%
Līdz 25. jūlijam.

KONCERTS

JŪRMALA

Dzintaru

7 Augustā

19:00

Biļešu Cena

€ 30-75

SIMFONISKAIS ORĶESTRIS UN KORIS

Pasaules mūzikas šedevri!

Leģendārie hiti ar Simfonisko

Orķestri «UNIVERSE ORCHESTRA»

– HANS ZIMMER –
– ENNIO MORRICONE –
– JOHN WILLIAMS –
– TITANIC –
– MARVEL –
– HARRY POTTER –
– PIRATES OF THE CARIBBEAN –
– INTERSTELLAR –
– GAME OF THRONES –
– PROFESSIONAL –
– SCHINDLER´S LIST –
– THE DARK KNIGHT –
– LOVE STORY –
– ROMEO & JULIET –
un daudzi citi

NEW SHOW 2024

Leģendārie hiti ar Simfonisko orķestri
«Universe Orchestra»

Koncertprogrammā ietilpst vislabākos un miljon klausītāju iecienītos hitus, kas kļuvuši par pasaules mūzikas šedevriem, skanēs unikālas aranžijas mūsdienīgā stilā un melodijas ļaus klausītajiem baudīt spilgtas un neaizmirstamas emocijas.

Instrumentu spēcīgs skaņojums, profesionālo mūziķu apbrīnojama enerģētika, oriģināls apgaismojums un efekti ļaus izbaudīt leģendāro hitu maģiska valdzinājuma neaizmirstamo gaisotni.

Šis oriģinālais un īpašais šovs, kas iekarojis klausītājus visā pasaulē un izraisījis iespaidīgo rezonansi Eiropas publikas vidū, kur orķestra priekšnesumu sagaidīja neticama veiksme.

Ikviens «Universe Orchestra» koncerts, ikviens priekšnesums ir īstie svētki, ažiotāža un emocijas, kas pārņem zālē visus klausītājus.

Universe Orchestra

Simfonijas Visuma Orķestris ir elites ansamblis, kas sastāv no daudzvalstu virtuoziem, katrs no kuriem ir apbalvots ar virkni balvu par saviem solo sasniegumiem. Mūziķi nāk no dažādiem Eiropas stūriem, apvienojot savus izcilos talantus dažādās vietās vairākās valstīs, lai sagatavotos gaidāmajiem koncertiem.

Orķestra attīstības centrā ir dinamiska sinerģija ar pazīstamiem solistiem un diriģentiem. Šī sadarbība kalpo par kuģeli bagātīgam koncertu programmu klāstam, kas aptver dažādus stilus un žanrus. Mūsu mūziķi bieži vien veic dubultus uzdevumus — uzstājas gan kā solisti, gan kā neatņemamas dažādu orķestra ansambļu daļas, piešķirot katram izpildījumam iedvesmojošu un enerģisku sajūtu.

Mūsu koncertu apmeklētāji nav tikai skatītāji — viņi ir mūsu paplašinātā ģimene. Apmeklējot Visuma Orķestra koncertu, tas nav tikai pasākums — tā ir pieredze, kas pārvērš nejaušos klausītājus par mūža piekritējiem.

Ar tikpat daudzveidīgu repertuāru kā mūsu ansamblis, Orķestris prasmīgi pārvietojas muzikālajās ainavās, sākot no laika pārbaudītām klasiskām kompozīcijām līdz mūsdienīgām jaunās ēras kompozīcijām. Mūsu spēcīgais mūziķu, instrumentu un tehnisko spēju sastāvs ļauj mums nodrošināt unikālu auditorijas pieredzi, kas pārsniedz žanru robežas.

The Symphony Universe Orchestra doesn’t just play, we resonate across global stages at premier concert venues, fostering an unparalleled avenue for relentless artistic and professional evolution. Our symphonic brilliance is not an act of chance, it’s a choreographed masterpiece made possible by our dedicated ensemble of managers, technical wizards, and sound and lighting maestros.

Unwavering professionalism and precise coordination are the bedrocks of our ensemble. The fruits of our labor aren’t just performances, they’re sonic tapestries we gift to our cherished audience, woven with skill, passion, and an unwavering commitment to excellence.

Show Must Go On

Harry Potter

Nothing Else Matters

A Comme Amour

Interstellar

Schindler's List

Universe Orchestra

Universe Orchestra 2024

Scroll to Top
Scroll to Top