fbpx

Universe Orchestra

SIMFONINIS ORKESTRAS IR CHORAS

KONCERTAS

IŠANKSTINĖ PREKYBA!
KAINOS SUMAŽINTOS 20%
IKI birželio 1 d.

PALANGA

birželio 30 d

Palangos koncertu sale

€ 39-50

- QUEEN -
- HANS ZIMMER -
- SCORPIONS -
- ABBA -
- ENNIO MORRICONE -
- GAME OF THRONES -
- METALLICA -
- NIRVANA -
- RAMMSTEIN -
- LED ZEPPELIN-
- DEEP PURPLE -

ir daugelis kitų

Universe Symphony Orchestra

Pasaulio Muzikos Šedevrai

Legendiniai hitai su simfoniniu

orkestru «UNIVERSE ORCHESTRA»

Universe Symphony Orchestra

VISI HITAI

Pasaulio Muzikos Šedevrai

Legendiniai hitai su simfoniniu orkestru «Universe Orchestra»
Šventinis koncertas.

Koncerto programoje geriausi legendiniai hitai, kuriuos myli milijonai klausytojų ir kurie tapo pasaulio muzikos šedevrais, jie skambės unikaliomis šiuolaikinio stiliaus aranžuotėmis ir leis klausytojams pasigėrėti ryškiomis ir nepamirštamomis emocijomis.

Galingas instrumentų skambesys, neįtikėtina profesionalių muzikantų energija, originalus apšvietimas ir efektai leis pasinerti į nepamirštamą legendinių hitų magijos atmosferą.

Tai originalus ir atmosferiškas šou, sužavėjęs žiūrovus visame pasaulyje, sukėlęs didžiulį rezonansą tarp Europos žiūrovų, kur orkestro pasirodymas buvo sutiktas stulbinančia sėkme.

Kiekvienas koncertas, kiekvienas «Universe Orchestra» orkestro pasirodymas – tai tikra šventė, polėkis ir emocijos, kurios įkrauna visus salėje esančius žiūrovus.

Universe Orchestra

Our events

Universe Symphony Orchestra

Atneškite laimę per garsą

Orkestras nuolat gastroliuoja ir koncertuoja įvairiose pasaulio šalyse geriausiose koncertų vietose, o tai suteikia puikias galimybes nuolatiniam profesiniam augimui ir atlikėjo įgūdžiams. Be muzikantų ir atlikėjų, orkestre dirba profesionali vadovų, organizatorių, garso ir šviesos meistrų komanda bei techninis personalas.

Gerai koordinuotas sistemingas ir profesionalus kiekvieno orkestro nario darbas leidžia pasiekti kokybiškų ir vertų rezultatų, kuriuos Visatos simfoninis orkestras visada pasiruošęs duoti savo mylimiems klausytojams.

PALANGA

birželio 30 d

Palangos koncertu sale

€ 39-50

Scroll to Top
Scroll to Top